Wszystko co musisz wiedzieć o Goodfills

Twój dom zasługuje na najlepsze traktowanie, a to oznacza też, że potrzebujesz odpowiednich środków czystości. Jeśli kiedyś interesowały Cię eko płyny do sprzątania, to zauważyłaś/-eś pewnie, że:

  1. Prawie wszystkie dostępne eko środki czystości wymuszają na Tobie zakup jednorazowej butelki
  2. Pstrokate opakowania środków czystości może i przyciągają wzrok na półce sklepowej, ale nie wyglądają estetycznie na Twoim blacie
  3. Zapas płynów do sprzątania w postaci worków/baniaków zajmują mnóstwo miejsca w szafkach

Wiele miesięcy temu zauważyliśmy, że eko środki czystości… Nie są wystarczająco eko. A przecież wcale nie musi tak być! Goodfills to alternatywa dla chemii ze sklepowych półek. Nasze płyny do sprzątania przychodzą pod Twoje drzwi w postaci rozpuszczalnych kapsułek.

Kiedy zaczęliśmy rozmawiać z ludźmi z naszego otoczenia o wizji Goodfills, po ich reakcjach wiedzieliśmy, że jest to pomysł warty wprowadzenia w życie. Oto kilka najważniejszych rzeczy, które musisz wiedzieć o Goodfills:

#1 Z Goodfills pożegnasz się z jednorazowymi butelkami

Nasze produkty wrzucasz do dowolnej butelki z atomizerem, zalewasz wodą i gotowe! To znaczy, że kiedy w Twoim domu skończy się jakiś płyn, zamiast wyrzucać butelkę po nim, możesz nadać jej nowe życie. Taką butelkę wykorzystasz nawet 2-5 razy, w zależności od jej jakości. Jeśli chcesz, możesz sprawdzić też nasze dedykowane szklane butelki, które będą świetnie wyglądać w Twoim domu i których będziesz używać przez lata.

#2 Nasze kapsułki są bezpieczne dla planety i dla Ciebie

Zadbaliśmy o to, aby nasze składy były wegańskie i cruelty-free. Do tego zapakowane są w tylko w papierowy kartonik. To znaczy, że zamawiając kapsułki Goodfills nie wprowadzamy do obiegu żadnego plastiku.

Do tego wiele środków czystości zawiera formaldehydy, forsforany i inne wątpliwe składniki, które mogą być szkodliwe przy codziennym użytkowaniu. Codzienne używanie chemii z takimi składnikami mogą stanowić zagrożenie dla naszej skóry, błon śluzowych, oczu czy układu oddechowego. W Goodfills żadnej takiej substancji nie znajdziesz.

#3 Estetyka jest dla nas ważna

Środki czystości naprawdę mogą wyglądać dobrze! Nasze kapsułki i butelki będą estetyką pasować do każdej kuchni i łazienki. Zależało nam, aby nasze produkty nie szpeciły Twojego otoczenia, a dopasowywały się do niego w nieinwazyjny sposób. Butelka Goodfills może wręcz stanowić ozdobę i możemy spokojnie ustawić ją w widocznym miejscu.

#4 Nasze kapsułki są produkowane w Europie

Dlatego nie musisz się martwić czy nasze produkty spełniają obowiązujące w Europie standardy. Wiele firm polega na producentach chemii z np. Chin szukając oszczędności. Nam zależało, aby nasze kapsułki budziły w naszych klientach zaufanie i żeby czuli się bezpiecznie używając środków czystości Goodfills. 

#5 Wspierając Goodfills wspierasz małe polskie biznesy

Stworzenie własnej marki chemii gospodarczej było dla nas ogromnym wyzwaniem, które jednocześnie dało nam mnóstwo satysfakcji. Nie stoi za nami korporacja, a jedynie trójka pasjonatów, którzy chcą coś zmienić. Sami chętniej kupujemy od polskich przedsiębiorców, którzy płacą podatki w Polsce i którzy wkładają swoje serca w produkt. Jeśli jest to dla Ciebie równie ważne, zaproś Goodfills do swojego domu. Będziemy naprawdę zaszczyceni!